Gorabbit Czujniki Parkowania Tył do Renault Laguna II – bezpieczeństwo podczas cofania
Parkowanie tyłem w gęstym ruchu potrafi być stresujące, zwłaszcza gdy widoczność jest ograniczona. Właśnie wtedy przydają się czujniki parkowania, które wspierają kierowcę w ocenie odległości przeszkód. Gorabbit Czujniki Parkowania Tył Renault Laguna Ii 2 01 07 7701062624 7701062074 2 to komplet przeznaczony do montażu z tyłu w modelach Renault Laguna II, gdzie system ultradźwiękowy ma realnie poprawiać komfort i bezpieczeństwo codziennych manewrów.
Ten produkt został przygotowany z myślą o konkretnych wersjach nadwozia i okresach produkcji. Dzięki temu łatwiej dobrać właściwą część i przywrócić działanie czujników, gdy w Twoim aucie pojawiły się problemy z odczytem lub nieprawidłowe wskazania. Jeśli chcesz, aby cofanie znów było przewidywalne, warto postawić na elementy dopasowane konstrukcyjnie do Twojej Laguny.
W ofercie Gorabbit liczy się nie tylko sam montaż, ale też kontrola jakości. Producent deklaruje, że każda referencja przechodzi test przed przekazaniem do sprzedaży, a w procesie wytwarzania przestrzegane są standardy certyfikacyjne ISO 9001 / TS 16949. Dodatkowo produkty są zabezpieczane solidnymi opakowaniami, które ograniczają ryzyko uszkodzeń w transporcie i magazynowaniu.
Komplet 4 czujników ultradźwiękowych – czarny kolor i montaż z tyłu
Gorabbit Czujniki Parkowania Tył Renault Laguna Ii 2 01 07 7701062624 7701062074 2 to komplet 4 sztuk przeznaczonych do montażu w tylnej części pojazdu. To ważne, bo czujniki w systemie parkowania pracują razem, a wymiana całego kompletu często pozwala uniknąć sytuacji, w której po naprawie jeden element dalej generuje błędy.
Jest to czujnik ultradźwiękowy w kolorze czarnym. Taka kolorystyka ułatwia dopasowanie do zderzaka i elementów wykończeniowych, dzięki czemu po montażu całość wygląda spójnie. Jeśli zależy Ci na estetyce i poprawnym działaniu, komplet 4 sztuk jest praktycznym wyborem.
- Strona zabudowy: z tyłu
- Rodzaj czujnika: czujnik ultradźwiękowy
Nowy produkt Gorabbit jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co ma przełożyć się na długą żywotność. W praktyce oznacza to mniej zmartwień związanych z awaryjnością w warunkach codziennej eksploatacji – od jazdy miejskiej po dłuższe trasy.
Jak dobrać właściwą wersję? VIN to najszybsza droga do pewności
W przypadku czujników parkowania kluczowe jest dopasowanie do konkretnej konfiguracji pojazdu. Nawet jeśli auto należy do tego samego modelu i rocznika, różne egzemplarze mogą wykorzystywać części o innych parametrach. Dlatego producent i sprzedawca zalecają weryfikację przed zakupem.
Jak to zrobić? Najprościej: w uwagach do zamówienia podaj numer VIN swojego samochodu. VIN składa się z 17 znaków i znajdziesz go na pierwszej stronie dowodu rejestracyjnego w polu oznaczonym jako punkt E. Dzięki temu można sprawdzić, czy Gorabbit Czujniki Parkowania Tył Renault Laguna Ii 2 01 07 7701062624 7701062074 2 będzie pasował do Twojej konkretnej wersji.
Warto też pamiętać, że poprawny dobór czujników wpływa na prawidłowe działanie całego systemu. Jeśli jeden czujnik będzie niezgodny, mogą pojawić się błędy w odczytach, a kierowca straci część wsparcia podczas parkowania.
Zastosowanie w Renault Laguna II (oraz Grandtour) – szeroka zgodność wersji
Czujniki są przeznaczone do Renault Laguna II w wersji hatchback/sedan (oznaczenia nadwozia: BG0/1_) oraz w wersji kombi Laguna II Grandtour (KG0/1_). Producent podaje kompatybilność dla wielu wariantów silnikowych i okresów produkcji, co ułatwia dopasowanie w obrębie rodziny modeli Laguna II.
Wśród wskazanych zastosowań znajdują się m.in. jednostki benzynowe 1.6 16V, 1.8 16V, 1.9 dCI (w zależności od wersji) oraz silniki wysokoprężne 2.0 dCi i 2.2 dCi, a także mocniejsze warianty V6 24V. Zakres lat produkcji obejmuje m.in. okres od 2001 do 2007, zależnie od konkretnej wersji.
Jeśli chcesz mieć pewność zgodności, kieruj się VIN. To szczególnie istotne, gdy Twoja Laguna II ma nietypową konfigurację lub była modyfikowana.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gorabbit Czujniki Parkowania Tył Renault Laguna Ii 2 01 07 7701062624 7701062074 2 |
| SKU | 250a29dcfcc2 |
| Cena | 145 zł |
| Stan | Nowy |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj czujnika | czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Zestaw | komplet 4 czujników |
| Oznaczenia referencyjne (w nazwie produktu) | 7701062624, 7701062074, 2 |
Dlaczego Gorabbit? Kontrola jakości i dopasowanie do wymagań części samochodowych
Wymiana czujników parkowania to często decyzja podyktowana realnym problemem: błędnymi wskazaniami, brakiem reakcji systemu lub pogorszeniem komfortu manewrowania. Gorabbit podkreśla, że produkty są testowane i sprawdzane pod kątem jakości, wytrzymałości oraz zgodności z wymaganiami technicznymi na etapach produkcji.
Producent wskazuje też na własne procedury kontroli jakości, sprawności i zgodności, które mają dodatkowo weryfikować elementy przed przekazaniem do sprzedaży. Dla użytkownika oznacza to większą przewidywalność działania po montażu i mniejsze ryzyko, że czujniki nie będą współpracować z systemem w Twojej Lagunie.
Do tego dochodzi kwestia opakowania: solidne zabezpieczenia mają chronić produkt podczas transportu i magazynowania, zgodnie ze standardami europejskimi i amerykańskimi. To szczególnie ważne, gdy część jest wysyłana bezpośrednio do klienta.
Jeśli szukasz czujników do Renault Laguna II, które są nowe, mają właściwą stronę montażu oraz działają w technologii ultradźwiękowej, Gorabbit Czujniki Parkowania Tył Renault Laguna Ii 2 01 07 7701062624 7701062074 2 stanowią sensowny wybór – szczególnie w formie kompletu 4 sztuk.