3. Umieść swoje elementy w ramie na kleju.
Teraz, podobnie jak symulacje, umieść w swoich stałe elementy krajobrazu w ramie. Możesz ułożyć wszystko od razu lub zostawić trochę miejsca na podświetlenie pod koniec. Ja na przykład lubię dodawać pajęcze drewno po moim mchu, w przeciwnym razie może być trochę kłopotliwe, aby upewnić się, że cała powierzchnia pod drewnem jest pokryta mchem.

Oto krótka wskazówka, aby upewnić się, że Twój krajobraz trzyma się prawidłowo:

Użyj rozprowadzacza kleju, aby docisnąć klej do drewna do krawędzi skał i drewna, dzięki czemu masz 360-stopniową aplikację przytrzymującą twarde rzeczy.

4. Ułóż swój mech
Po umieszczeniu każdego elementu upewnij się, że lekko go popchniesz, aby upewnić się, że cała podstawa zetknie się z klejem poniżej. Lubię umieszczać najpierw w moich największych elementach, a mniejsze przestrzenie wypełniać elementami drugorzędnymi. Może się okazać, że gotowy element nie wygląda dokładnie tak, jak planowany, to też jest w porządku! Nic w naturze nie postępuje zgodnie z ustalonym planem, napisz to do ewolucji. Aha, a jeśli zdecydowałeś się również użyć konserwowanych roślin – weź je. Zabierz je wszystkie.

5. Dodaj wykańczający krajobraz i mchy wypełniające
Powinny być łatwe do zauważenia, jeśli równomiernie rozprowadzisz klej, jasna biel powinna prześwitywać i informować, gdzie zatkać dodatkowy mech.