Oszałamiający pionowy ogród
Jeśli w Twoim domu brakuje pięknego widoku, możesz stworzyć taki z oszałamiającą ścianą ogrodu przydomowego, na której znajdują się mchy i rośliny liściaste. Teraz każde okno wychodzące na małą przestrzeń zewnętrzną ma piękny widok.

Ogród ze ścianą z mchu i roślin, pionowy ogród

Modne mieszkanie z pionowym ogrodem z mchu
Uwielbiamy luksusową małą wannę w tej godnej śliny łazience w bardzo spersonalizowanym mieszkaniu. Panel ścienny z mchu nad wanną pobiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze z parnego powietrza.

Obraz z mchem w łazience

Bezobsługowa zachowana ściana z mchu
Ta wspaniała ściana z mchu, zaprojektowana przez naszych projektantów, jest w 100% bezobsługowa. W projekcie wykorzystano naturalną i pięknie zachowaną zieleń, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju ogród wertykalny z obrazami z mchu.

Mech na ścianie w salonie, jadalni

Ściana z mchu w połączeniu z ułożonym kamiennym fornirem
Możesz uzyskać potężną kreatywność dzięki ścianie z mchu. Ta wspaniała ściana, na przykład poniższa ściana z mchem zawiera kilka paproci i ozdobnych gałęzi, które zwiększają atrakcyjność wizualną. Podoba nam się również pomysł połączenia pionowego ogrodu z ułożoną ścianą z forniru kamiennego, jak pokazano. Urocza mieszanka naturalnych tekstur niewątpliwie przyciąga wzrok.

Mech na ścianie z kamienia

Neutralna sypialnia z panelami ściennymi z mchu
Oto trzy małe panele ścienne z mchu. Nadadzą sypialni o neutralnej kolorystyce dużą dawkę naturalnej zieleni.

Mech w sypialni, bezobsługowy

Jednostka do przechowywania z wbudowanymi panelami z mchu
Nikt nie powinien wybierać między praktycznym schowkiem na ścianę a piękną zielenią. Na szczęście znaleźliśmy genialne rozwiązanie. Zobacz to niestandardowe centrum rozrywki. Zawiera dwa piękne obrazy z mchu.

Mech w meblach

Przedpokój ze ścianą z mchu
Możesz pokryć mchem całą ścianę lub dodać kilka paneli, aby urozmaicić swój obecny wystrój. Pokazana tutaj sztuka botaniczna została wykonana na zamówienie dla tego przedpokoju. Dodanie pięknej zieleni do Twojego foyer robi przyjemne pierwsze wrażenie.

Obrazy z mchu

Parawan z mchu w łazience
Oto kolejna urocza, żywa ściana z mchu w kamienicy. Łazienka została zaprojektowana i wyremontowana z doskonale komponującym się dużym obrazem z mchu.

Mech w parawanie w łazience

Ściana z mchu w czarnym salonie
Czy warto zainstalować ścianę z mchu salonie. Zieleń to konserwowane porosty zbierane w sposób zrównoważony. Takie panele występują w dziewięciu różnych kolorach, z których wszystkie wykorzystują nietoksyczne barwniki spożywcze.

Cała ściana z mchem

Wykonane na zamówienie oznakowanie ścienne z mchu
Mech można również wykorzystać do stworzenia żywych oznakowań ściennych. Niestandardowe znaki, takie jak ten autorstwa żyjących projektantów ścian dodają zarówno fantazji, jak i zieleni do przestrzeni życiowej.

Panel ścienny z mchu z gorącymi różowymi akcentami
Wspomnieliśmy wcześniej, że mech można barwić na różne kolory przy użyciu naturalnych i nietoksycznych barwników. Botaniczne arcydzieło w tym salonie. Jest to bezobsługowa kreacja roślinna dla osób, które nie mają umiejętności ani czasu, aby utrzymać żywą lub zdrową zieleń. Panel ścienny zaprojektowany dla tego otwartego domu konceptualnego łączy naturalną zieleń z mchem zabarwionym na gorący róż.

Sztuczna żywa ściana
Tę sztuczną żywą ścianę można idealnie wpasować do swojego domowego biura. Podczas gdy używała sztucznej trawy, aby stworzyć iluzję mchu, sztuczny mech można znaleźć w większości sklepów z rękodziełem.